IT kariyerinize Almanya'da başlayın

Almanya’da IT uzmanlarına her zamankinden daha fazla talep var. Almanya’daki çeşitli kariyer ve gelişim fırsatlarından yararlanmak için mesleki becerilerinizi ve yaratıcılığınızı kullanın.

Aşağıdaki formu doldurun ve bize CV’nizi gönderin. İş fırsatları hakkında sizinle iletişime geçeceğiz:

IT uzmanlarına acilen ihtiyaç var

Bu nedenle deneyimli veya eğitimli IT uzmanları, küçük ve orta ölçekli işletmelerde, sanayide ve büyük uluslararası şirketlerde cazip işler bulmayı umabilirler.

Özellikle aşağıdaki alanlarda uzmanlara ihtiyaç duyulmaktadır:

Yazılım geliştirme

Bir yazılım geliştirici olarak, yazılım tasarlar ve uygularsınız ve bunun için uygun programlama dilini kullanırsınız. Ayrıca kullanıcı odaklı bir şekilde çalışır ve komple uygulamaları veya bireysel modülleri programlarsınız.

Uygulama desteği

Bu meslekte SAP veya SharePoint gibi yazılım ve donanımların bakım ve desteğiyle ilgilenirsiniz. Bir uygulama yöneticisi olarak, şirketin ürünleri için merkezi irtibat kişisisiniz.

IT güvenliği

Bir IT güvenlik uzmanı olarak şirket verilerinin güvenliğinden siz sorumlusunuz. Güncel kalmak için eğitiminize devam etmek, yazılım sistemleri için yeni çözüm yaklaşımları üzerinde çalışmak kadar işinizin bir parçasıdır.

Veri Bilimi

Bir veri bilimci olarak, büyük miktarda veriyi analiz eder ve uygun çözümler türetirsiniz. Bunu yapmak için öncelikle bilgi teknolojisi ve matematik yöntemlerini kullanıyorsunuz.

Bizi Takip Edin

© 2022 Bütün Hakları Saklıdır